Glamour

'Glamour Zone' nga Ester Bylyku – U përfol për lidhjen me reperin, rrëfehet Miss Kosovartvora #glamourzone #EsterBylyku Miss Kosova, Blerta Veseli, do të tregojë gjithë të vërtetën e marrëdhënies me Majk, si dhe momentin më të sikletshëm për të …

source

admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comment here