Glamour

Degjeneron debati ne Style Star mes Jurise dhe konkurentes. Niko injoron duke i kthyer karrigenNjë reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund …

source

admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comment here