Glamour

'Glamour Zone' – Keisi Medini këndon LIVE këngët e Noizy dhe harron tekstin e babait të saj Sabianitrtvora #glamourzone #EsterBylyku Bukuroshja Keisi Medini, vajza e këngëtarit të mirënjohur Sabianit, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e …

source

admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.

Comment here